Relacja STRONG EKIPA NA TESTACH TRÓJKOŁOWCÓW CAN-AM

W sierpniu na Mazurach, odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które zjednoczyło elity polskiego sportu, show-biznesu i motoryzacji. “STRONG EKIPA NA TESTACH TRÓJKOŁOWCÓW CAN-AM” to nie tylko wypróbowanie trójkołowych pojazdów, ale także spotkanie pasjonatów, którzy postanowili połączyć siły i zmierzyć się z wyzwaniem jakie stawiają pojazdy marki Can-Am.

W gronie uczestników nie zabrakło wyjątkowych osobowości. Mamed Khalidow, znany ze swoich osiągnięć w sportach walki, razem z Marcin Bandel Nikola Milanović Kacper Lesniak, Krzysztofa Radzikowskiego, potężnego strongmana, wraz z Konradem Karwatem wnieśli do spotkania dawkę adrenaliny. Nie zabrakło tez Artura z AUTOKOFEINA, , oraz Anna Jachimek, Ambasadorka Sea-Doo, uzupełnili ekipę, tworząc zgrany zespół gotowy na nowe wyzwania.

Podczas testów trójkołowców Can-Am, uczestnicy mieli okazję do sprawdzenia nie tylko prędkości i możliwości pojazdów, ale także do wymiany doświadczeń i tworzenia niezapomnianych chwil. Patronat nad wydarzeniem sprawował m.in. Rafał Ciepły, doświadczony kierowca off-road, który dostarczył cennych wskazówek dotyczących jazdy trójkołowcami Can-Am.

“STRONG EKIPA NA TESTACH TRÓJKOŁOWCÓW CAN-AM” na Mazurach to nie tylko testy maszyn, ale także spotkanie silnych osobowości, które razem tworzyły niezapomniane chwile i zacieśniały więzi w świecie motoryzacji i sportu.

Podobne wpisy