Serwis

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem kanadyjskiej firmy BRP produkującej pojazdy offroadowe Can-Am, motocykle trójkołowe Can-Am Spyder i Ryker, skutery śnieżne Ski-Doo oraz Lynx ale również skutery wodne Sea-Doo. Prowadzimy sprzedaż nowych pojazdów tej firmy, a także serwis oraz sprzedaż części.

Prowadzimy sprzedaż nowych pojazdów tej firmy, a także serwis oraz sprzedaż części. W naszej firmie mogą też Państwo dokonać zakupu oraz naprawy (gwarancyjnej i pogwarancyjnej) wyciągarek Warn. Ściśle współpracujemy z firmą PTM (przedstawiciel Ohlinsa) a także z Dynosoftem (tuning silników benzynowych i wysokoprężnych oraz quadów) i MG Motorsport (sportowe układy wydechowe).

Nasz serwis zajmuje się nie tylko sprzedażą i obsługą quadów. Drugi pion naszej działalności to auta terenowe, w szczególności serwisowanie a także modyfikowanie samochodów rajdowych. Wieloletnie doświadczenie (warsztat powstał w 1998 r.) oraz potwierdzone umiejętności konstrukcyjne sprawiły, że w naszym serwisie budujemy także pojazdy rajdowe od podstaw. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie terenówek do zawodów, dokonujemy bieżących napraw oraz wymiany elementów wyeksploatowanych.

Na życzenie klienta przystosowujemy samochody do off-roadu przeprawowego, szybkościowego i wyprawowego. Specjalistycznie wyposażony warsztat zapewnia krótkoterminową obsługę i łatwy dostęp do części zamiennych oraz gwarantuje skuteczność podejmowanych realizacji. Każdy klient traktowany jest indywidualnie i może liczyć na fachową poradę.

Umów Wizytę w Serwisie 668 44 66 66
email rafal@cieply4x4.pl

Zobacz nasze Eventy!

CAN-AM SILESIA DAY 2023
OFF-ROAD
CAN-AM SILESIA DAY 2023

CAN-AM Silesia Day 2023 to niepowtarzalne wydarzenie, które zgromadziło entuzjastów marki Can-Am i miłośników pojazdów terenowych w sercu Śląska. Grupa pasjonatów i użytkowników marki Can-Am spotkała się w malowniczym, choć wymagającym terenie otaczającym kopalnię piasku…