Sea-Doo

Od lat SEA-DOO dostarcza na rynek niezawodne skutery wodne, zyskując uznanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. Firma ta oferuje produkty, które spełniają oczekiwania miłośników sportu, rekreacji, wędkarzy oraz pasjonatów ekstremalnych wrażeń.

REC LITE

SPARK

Przyjemne pływanie i łatwe holowanie. SPARK zaprojektowano, aby maksymalizować Twoją letnią zabawę na wodzie.

SPARK TRIXX

Jedyny w swoim rodzaju SPARK TRIXX™ sprawia, że ​​wykonywanie trików jest tak łatwe i daje tyle frajdy, że nigdy nie będziesz chciał, aby dzień się skończył.

RECREATION

GTI

Platforma GTI oferuje wszechstronne możliwości, które poszerzają horyzonty Twoich doświadczeń na wodzie. Bez względu na to, czy planujesz energiczną jazdę, holowanie, wędkowanie, czy po prostu spokojny rejs, GTI zawsze dostarcza spektakularne wrażenia.

GTI SE

GTI SE podnosi poziom Twojej przygody dzięki większej wygodzie, zwiększonemu komfortowi i systemowi dźwiękowemu, który przenosi rodzinne zabawy na wodzie na nowy poziom.

TOURING

GTX

Jedno spojrzenie na GTX wystarcza, aby zrozumieć, że został stworzony do ekstremalnego pływania. To doskonałe połączenie komfortu, wydajności i odpowiedniego stylu, co sprawia, że trudno znaleźć powód do zakończenia przyjemności z pływania.

GTX LIMITED

Najwyższa doznania z pływania dzięki komfortowi, wygodzie i wydajności – GTX Limited ustanawia nowy standard luksusu z dopasowaną mocą.

TOW SPORTS

WAKE

Deska, narty – jakikolwiek wybierz to, Sea-Doo WAKE to najprostszy sposób na cieszenie się sportami wodnymi dzięki odpowiedniej zabudowie – bagażnik na deski, pylon na narty.

WAKE PRO

Wake Pro to model, który gwarantuje mega stabilne pływanie w sportach wodnych – holowaniu. Dzięki dużej mocy i dodatkowej przestrzeni bagażowej Wake Pro dostarcza niepowtarzalnych wrażeń.

PERFORMANCE

GTR

Inspirująca moc w przystępnej cenie. GTR i GTR-X rozwijaną zabawę z doładowanymi 300KM. Doskonała kontrola w prowadzeniu – więcej emocji i więcej ekscytacji.

RXT-X RS

Wake Pro to model, który gwarantuje mega stabilne pływanie w sportach wodnych – holowaniu. Dzięki dużej mocy i dodatkowej przestrzeni bagażowej Wake Pro dostarcza niepowtarzalnych wrażeń.

RXP-X RS

Szczyt wydajności w wyścigach dla Tych, którzy pragną wyzwalać swój potencjał równie intensywnie, co napędzają swoje maszyny.
Wydajność gwarantowana dzięki dynamicznym silnikom ROTAX.

Zadzwoń 668 44 66 66
email rafal@cieply4x4.pl

Zobacz nasze Eventy!

CAN-AM SILESIA DAY 2023
OFF-ROAD

CAN-AM SILESIA DAY 2023

CAN-AM Silesia Day 2023 to niepowtarzalne wydarzenie, które zgromadziło entuzjastów marki Can-Am i miłośników pojazdów terenowych w sercu Śląska. Grupa pasjonatów i użytkowników marki Can-Am spotkała się w malowniczym, choć wymagającym terenie otaczającym kopalnię piasku…

Galeria Sea-Doo