Off-Road SSV

Marka Can-Am ugruntowała swoją dominację na rynku pojazdów Side-by-Side (SSV), prezentując imponującą gamę maszyn off-roadowych, takich jak model Maverick. Dzięki połączeniu imponujących osiągów, unikalnego designu oraz bogatego wyposażenia, pojazd SSV Maverick zdobywa dzisiaj status absolutnie kultowego.

MAVERICK R

Niezrównana wydajność Off-Road już jest dostępna. Przemieszaj się przez każdy teren i nigdy nie pozbawiaj się mocy, komfortu, łączności czy stylu. Wyjdź na zewnątrz, zabrudź się i rozpocznij jazdę z najmocniejszym Can-Am SXS.

MAVERICK

Nawet nie wyobrażasz sobie gdzie możesz dojechać MAVERICKiem. Odkrywaj, jeźdź i “pożeraj” teren w pojeździe stworzonym do tego. MAVERICK przez 6 lat z rzędu był na podium DAKARu. Teraz nadszedł Twój czas na odkrywanie i zwyciężanie.

MAVERICK SPORT

Najszybszy sposób na dotarcie z punktu A do punktu B, w każdym terenie, przy każdej pogodzie, z pełnym ładunkiem lub bez. MAVERICK SPORT ma wszystko, czego potrzebujesz, aby odkrywać kolejne niezwykłe przygody.

MAVERICK TRAIL

Korzystaj z wygody i pokonuj kolejne kilometry bezdroży. Nasz największy zestaw, o szerokości 50 cali stworzony na długie trasy. Niezawodny i ekscytujący, sprawdź, co TRAIL może zaoferować Tobie i Twojej wyprawie.

TRAXTER

TRAXTER – niezwykle wytrzymały, gotowy wykraczać poza codzienne wyzwania. Najbardziej efektywny Can-Am do prac terenowych. Bez względu czy to praca w lesie czy agrobiznesie czy gdziekolwiek indziej, gdzie potrzebujesz solidności, sprawdza się doskonale.

Zadzwoń 668 44 66 66
email rafal@cieply4x4.pl


Zobacz nasze Eventy!

CAN-AM SILESIA DAY 2023
OFF-ROAD

CAN-AM SILESIA DAY 2023

CAN-AM Silesia Day 2023 to niepowtarzalne wydarzenie, które zgromadziło entuzjastów marki Can-Am i miłośników pojazdów terenowych w sercu Śląska. Grupa pasjonatów i użytkowników marki Can-Am spotkała się w malowniczym, choć wymagającym terenie otaczającym kopalnię piasku…

Galeria Off-Road SSV