Off-Road ATV


Can-Am to lider pojazdów ATV. Terenowy quad Outlander łączy niezawodność i wszechstronność, sprawdzając się w różnych warunkach terenowych i porach roku. Doskonale zrównoważona moc i stabilność gwarantują pewne prowadzenie, zapewniając niezrównaną jakość jazdy i możliwości terenowych.


OUTLANDER 500/700

OUTLANDER to ATV bez kompromisów. Niezależnie od tego, czy chcesz pokonać szlaki, wjechać w trudny teren czy też złowić mnóstwo ryb – jest zawsze gotowy a Ty?

OUTLANDER PRO

Outlander Pro Edition to quad napędzany silnikiem Rotax o pojemności 700 cm3 i mocy 82 KM, co gwarantuje płynną i dynamiczną jazdę. ATV posiada także znaczny prześwit i kąt skrętu, co ułatwia radzenie sobie z przeszkodami na drodze.

OUTLANDER

Wszystko, czego potrzebujesz, aby rządzić w terenie. OUTLANDER stawia na moc i stabilność, aby zapewnić pewne prowadzenie. Najlepszy w swojej kategorii w każdym terenie i o każdej porze roku.

RENEGADE

RENEGADE ATV to sportowa seria quadów łącząca mocne silniki, zaawansowane zawieszenie i agresywny design. Z doskonałym niezależnym zawieszeniem i wysokim prześwitem, ten quad radzi sobie zarówno na ścieżkach, jak i w trudnych warunkach off-road. Renegade jest idealnym wyborem dla entuzjastów jazdy terenowej.

Zadzwoń 668 44 66 66
email rafal@cieply4x4.pl


Zobacz nasze Eventy!

CAN-AM SILESIA DAY 2023
OFF-ROAD

CAN-AM SILESIA DAY 2023

CAN-AM Silesia Day 2023 to niepowtarzalne wydarzenie, które zgromadziło entuzjastów marki Can-Am i miłośników pojazdów terenowych w sercu Śląska. Grupa pasjonatów i użytkowników marki Can-Am spotkała się w malowniczym, choć wymagającym terenie otaczającym kopalnię piasku…

Galeria Off-Road ATV